Aksamitka

 
Rejestracja: 2021-09-13
′ ′ Nie ma potrzeby dyskutować o czymś tak błahym, bo nasza wspólna podróż jest za krótka. "
Punkty135więcej
Następny poziom: 
Ilość potrzebnych punktów: 65
Ostatnia gra
Omaha Saloon

Omaha Saloon

Omaha Saloon
129 dni temu

.... Wesołych Świat ...

Ze szczerego serca w ten piękny czas,
gdy gwiazdka świeci dla wszystkich nas,
życzę miłości, bez trosk i złości, pokoju na świecie
i wszystkiego czego tylko zapragniecie,
niech Wam się spełni, i radości doda i niech będzie biało,
żeby się szczęście zawsze do nas uśmiechało!


czytać ze zrozumieniem :)

Mądra kobieta jest głupia tylko raz.
I to nic złego popełnić błąd, dać się zwieść i oszukać, bo nie myli się tylko ten, kto nic nie robi. Dostałeś szansę, kiedy poznałeś jej imię i złapałeś ją za rękę. Jednak szybko zapomniałeś, że zaufania nie budują słowa, a spełnione obietnice. Dziś kobieta, na którą nie zasługujesz, jest mądra, bo doskonale rozumie, że nie wszyscy są tego zaufania warci. Że kłamliwa i udawana miłość to nie jej bajka. Że miała co do Ciebie nosa, bo każde Twoje przesadne słodzenie i pieprzenie populizmów, dało się wyczuć na kilometr.
Możesz być z siebie dumny, bo to dzięki Tobie mądra kobieta zna się na pajacach. Wie jak pociągnąć za odpowiednią nitkę, aby ich zdemaskować i nie da się ponownie wykorzystać i być czyjąś zabawką. Żadne obietnice bez pokrycia, kolejnych, tanich adoratorów nie będą miały do niej podjazdu, bo nauczona doświadczeniem, nie będzie zadowalała się kłamliwą narracją.
Mądra kobieta nie potrzebuje przelotnych uczuć i obiecanek bez pokrycia, ponieważ największą wartość mężczyzny będzie widziała w jego zaangażowaniu, szczerości i zdecydowaniu. Jednak co Ty o tym możesz wiedzieć? Tutaj rola wszystkich pajaców, którzy chcieli wejść do jej życia się kończy. Nie będzie miejsca na kolejne „przepraszam”, „wybacz, to się nie powtórzy”. Nie będzie naiwności w jej wykonaniu, bo mądra kobieta jest również naiwna tylko raz. Nie da się już więcej okłamywać, zwodzić i wykorzystywać.
Dziś, dzięki Tobie, mądra kobieta rozumie, że świat jest pełen pajaców i aby ich rozgryźć, wcale nie trzeba chodzić do cyrku.